Kategorie

Polityka prywatności

Polityka prywatności.


Realizacja zamówień w sklepie internetowym.

Internauta, który zdecyduje się na zakupy staje się Klientem sklepu internetowego butyrobocze.com.pl . Zamawiając produkty w sklepie internetowym Klient dokonuje rejestracji w sklepie i wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez sklep podanych w formularzu danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) wyłącznie w celu realizacji zamówienia (umowy sprzedaży), wystawienia dowodu sprzedaży oraz wysyłki towaru. Dane podawane przez Klienta nie będą przekazywane ani sprzedawane stronom trzecim. Klientowi, który zarejestrował się w sklepie internetowym www.butyrobocze.com.pl przysługuje prawo do wglądu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania usunięcia.

Zakres udostępniania danych.

Nie przekazujemy, nie sprzedajemy i nie użyczamy gromadzonych danych osobowych innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to na wniosek sądu, prokuratury, policji lub innego uprawnionego organu.

 Zmiany w naszej Polityce Prywatności.

Jeśli zmienimy naszą Politykę Prywatności, opublikujemy jej nową wersję w naszej witrynie WWW. Nowa wersja stanie się obowiązująca z chwilą opublikowania. Nowa polityka będzie obowiązywała w odniesieniu do wszystkich obecnych i dotychczasowych użytkowników witryny WWW i zastąpi wszelkie wcześniejsze, niezgodne z nią polityki.